Veebipoe kasutamine

Ostu alustamine

Ostu sooritamiseks soovitame ennast registreerida kliendiks, kuid ostu on võimalik sooritada ka ilma kliendiks registreerumata. 

 Toodete lisamine ostukorvi

Otsige toodet kasutades kategoorialehekülgi või otsingut.

Vajutage toote juures olevale nupule "Lisa ostukorvi".

Ostukorvi sisuga saate tutvuda vajutades nupule “Ostukorv”. Ostukorvi vaates saate lisada või vähendada toodete koguseid või neid eemaldada.

Ostu vormistamine

 Kui olete soovitud tooted ostukorvi lisanud, minge ostukorvi vaatesse ning vajutage nupule "Kinnita ostukorv". Edasi tegutsege tellimuse vormistamise lehel olevaid juhised järgides.

Ostetud kauba kättesaamiseks Eesti-siseselt on järgmised võimalused:

Omniva pakiautomaat – 3.50€

Omniva postkontor – 3.50€

Kui tellimuse summa on 40€ või enam, siis saatekulu ei lisandu.

Tellimine välismaale

Välismaale tellimiseks võtke ühendust aadressil info[ätt]allikakirjastus.ee. Kättetoimetamise hind sõltub paki kaalust ja sihtkohariigist.

Maksmine

 Kui olete tellimuse kinnitanud, saadame Teie e-posti aadressile arve, mille saab tasuda pangaülekandega. 

Kui maksja erineb tellijast, palume maksekorralduse selgituse väljale kirjutada lisaks ettemaksuarve numbrile ka tellija nimi. 

Makse saaja: MTÜ Allika

 EE572200221030474388 Swedbank

 Tellimused postitame ainult pärast makse laekumist MTÜ Allika kontole. Kõik tellimused, millele ei ole laekunud makset 7 päeva pärast tellimuse esitamist, tühistatakse.

 Tarneaeg

Tellitud kaup saadetakse välja hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist ja selle kohalejõudmine sõltub postiteenuse kiirusest.

Kättesaamine

Paki jõudmisest pakiautomaati teavitatakse teid sellest SMS-ga ja saatetakse pakiautomaadi ukse avamiseks vajalik kood. Postkontorisse saabunud pakist teavitatakse väljastusteatega või SMS-ga. 

Saadetisi hoiustatakse tasuta Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saatmisest tellija mobiilile ja e-posti aadressile. 7 päeva möödumisel tagastab Omniva paki saatjale. Kirjastus võtab tellijaga uuesti ühendust ja lepitakse tellimuse täitmise osas eraldi kokku. Kui tellijaga ei jõuta kokkuleppele või tellijaga ei saada ühendust, kuulub tellimus tühistamisele ning tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele.

E-raamatud

E-raamatud on virtuaalsed tooted, mis jõuavad tellijani digitaalsel kujul. Pärast makse kinnitamist saab tellija e-kirja koos e-raamatu alla laadimiseks vajaliku teabega. Link kehtib 7 päeva. E-raamatut ei ole võimalik vahetada paberkoopia vastu.