Mis nüüd saab?

Mis nüüd saab?

Mis nüüd saab?

Teejuht lapsevanematele kuidas tulla toime keerukate olukordadega suhetes lastega.

100173

11,50 €

Lisa ostukorvi

Lisa soovinimekirja

27 toodet samas kategoorias

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Rohkem infot

Lapsevanem olla ei ole kerge isegi parimatel päevadel. Lisaks emaks või isaks olemisele peate olema treener, autojuht, tohter, kokk, õpetaja, sekretär, nõustaja… ja kes iganes veel. Vanemaks olemine nõuab omajagu pingutust isegi siis, kui teie lapse käsi käib hästi. Raamatupoed ja raamatukogud (ja võib-olla isegi teie kodu riiulid) on lookas raamatute all, mis aitavad tulla toime vanemaks olemise igapäevase koormaga.

Aga kuidas on lood keerukamate olukordadega, tõeliselt suurte tormidega? Te juba teate, et peagi hakkab teie eelteismeline tütar ilmutama huvi poiste vastu, aga mida teha, kui ta elab juba seksuaalelu? Või kaalub enesetappu; või vigastab end, kui teda tõrjutakse? Ja kuidas peatada noorema lapse väikeste igapäevavalede kuhjumine pettumuse ja usaldamatuse laviiniks?

Ükskõik, kus te oma vanemaks olemise teel asute, saate abi sellest raamatust. Kunagi pole liiga vara ega liiga hilja pöörduda oma haiget saanud lapse poole. See käsiraamat õpetab teid kuulama oma lapse appikarjeid (olgu need siis hääletud, sosistatud, välja öeldud või lausa kisendatud) ning vastama neile arukalt ja kaastundlikult.

Kahtlemata oleks tore, kui te ei peaks kunagi sirutama kätt selle raamatu järele! Kuid tegelikult kogeb iga vanem keerukaid olukordi. Kui märkate, et teie laps on üksildane, mässumeelne, loid, masendunud või stressis, siis on aeg see raamat kätte võtta. 

Lisainfo

  • ISBN - 9789949474486
  • Ilmumisaasta - 2013
  • Keel - eesti
  • Formaat - Pehme köide
  • Lehekülgi - 180
  • Mõõtmed (mm) - 140 x 200
  • Tõlkija - Ann Kitsnik
  • Autor - Joani Shultz

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Mis nüüd saab?

Mis nüüd saab?

Teejuht lapsevanematele kuidas tulla toime keerukate olukordadega suhetes lastega.

Kirjutage oma ülevaade